+421 908 997 898 | info@naturaprodukty.sk | 8:00 - 15:30 hod. (v prac. dňoch) | Čárskeho 1/A, Košice 040 01 | Nájdite nás na mape

Bezlepkové múky, špeciálne múky a múčne zmesy

Chutné a zdravé pečenie Vám umožní náš sortiment múk, múčnych zmesí, prípravkov na pečenie. Zdravé múky ako špaldová 100% biela či celozrnná vhodné aj  pre diabetikov sú výborné na pečenie chleba, koláčov, či prípravu múčnych príloh. Poradíme Vám pri výbere netradičných bezlepkových múk ako sú kokosová múka, mandľová múka, maková múka, konopná a ľanová múka, ryžová múka, makadamová múka, amarantová a gaštanová múka. Osvedčené receptúry múčnych zmesí Vám ušetria čas a prácu pri príprave pečiva či palaciniek. Samozrejme ponúkame prísady do pečenia a varenia ako sú tapiókový škrob,konjakový škrob, želatína, čistá sóda bikarbóna,bezlepkový prášok do pečiva, psyllium, kyselina citrónová. Raňajky a dezerty si môžete spestriť bezlepkovými pudingmi rôznych príchutí, ryžovými vločkami, tapiókovými perličkami, špaldovou krupicou.  
Zobrazených 115
(zo 48 produktov)
Doprava nad 50 € zadarmo!
Zásielky do ČIECH za ceny ako na Slovensku :) !

Chutné a zdravé recepty z našich produktov

Cookies z mandľovej múky

Cookies z mandľovej múky

Ak chcete nahradiť klasickú múku oveľa zdravšou variantou, siahnite po mandľovej múke. Nezanechá vám arómu ako ostatné orechové, či iné náhrady a pritom sa dokonale prispôsobí. Áno, je síce pravda, že je to podstatne drahšia voľba, ale osobne si myslím, že zdravie každého z nás je na nezaplatenie.

Čítať ďalej...
Čokoládová pena z troch ingrediencií

Čokoládová pena z troch ingrediencií

Rýchla, zdravá a chutná pochúťka pre deti aj pre dospelých. Vhodná ak máte chuť na niečo svieže a sladké. Stačia vám tri ingrediencie a máte vynikajúci dezert pre seba alebo pre nečakanú návštevu. Najlepšie na tomto dezerte je, že NEOBSAHUJE mlieko, cukor, lepok ani žiadne škroby, či umelé sladidlá.

Čítať ďalej...
Veľkonočný špaldový chlebík

Veľkonočný špaldový chlebík

K sviatočnému veľkonočnému jedlu patrí aj chutný chlebík. Ten si však môžete dopriať aj počas celého roka. Upečte si domáci chlebík zo špaldovej múky. Bude lahodný a pritom zdravý.

Čítať ďalej...

Výdajné miesto pre osobný odber

NATURA PRODUKTY GABRIEL s.r.o.
Dopravná 8
040 13 Košice
Slovenská republika

Telefón: +421 908 997 898
Email: info@naturaprodukty.sk

Nájdite nás na mape

© 2013 - 2021 NATURA PRODUKTY GABRIEL s.r.o. | Všetky práva vyhradené.