ADVANCE Koloidné striebro ADVANCE 1000 ml – 20 ppm

Kód: 090
Novinka
Neohodnotené
Značka: ADVANCE
21,95 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.4.2023

Koloidné striebro ADVANCE je prírodný kozmetický prípravok pre očistu a regeneráciu pleti s optimálnou koncentráciou koloidného striebra 20 ppm.

Koloidné striebro má silné antibakteriálne a antiseptické účinky. Ak vás trápia časté prechladnutia a nádcha, akné alebo napríklad vaginálne problémy, dajte koloidnému striebru šancu.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • prírodné pleťové tonikum
  • optimálna koncentrácia 20 ppm
  • vysoká čistota 99,99 %

 

  • špičková kvalita spracovania
  • bez konzervačných látok
  • balenie 1000 ml za skvelú cenu

 

Prírodné pleťové tonikum
Koloidné striebro ADVANCE je prírodný kozmetický prípravok vhodný na očistu a regeneráciu pleti.

Optimálna koncentrácia 20 ppm
Obsahuje malé častice (nanočastice) koloidného striebra v koncentrácii 20 ppm. Veľkosť častíc sa pri tejto koncentrácii pohybuje v rozmedzí od 3 do 38 nm. Malá veľkosť častíc striebra zaisťuje ich vysokú stabilitu a účinnosť.

Vysoká čistota 99,99 %
Koloidné striebro ADVANCE obsahuje častice koloidného striebra s vysokou čistotou 99,99 %.

Bez farbív a konzervačných látok
Koloidné striebro ADVANCE neobsahuje žiadne farbivá ani konzervačné látky.

Zloženie

Ingredients: Colloidal silver (nano) 99,99 %, demineralizovaná́ voda vodivosť 0,5 μS.
1000 ml

Použitie

Koloidné striebro je prírodný kozmetický prípravok. Odporúča sa nanášať priamo na pokožku ráno a večer.

Ako koloidné striebro užívať?

Koloidné striebro sa v Európskej únii, podľa legislatívy, nemôže užívať vnútorne. Spôsobov užitia je aj napriek tomu mnoho.

Možnosti aplikácie na pokožku

  • problematická pleť s akné - použite pleťovú vodu s koloidným striebrom. Vhodné je aplikovať pomocou tampónu aj niekoľkokrát denne na vyčistenú pleť. Koloidné striebro svojimi antibakteriálnymi účinkami pomáha čistiť problematickú pleť.
  • plesňové ochorenie nôh - použite koloidné striebro v spreji a aplikujte na poškodenú časť a nechajte zaschnúť.
  • hojenie rán (bežné poranenia, i pooperačné rany) - vďaka antibakteriálnemu účinku zabraňuje vzniku infekcie

Ďalej je možné použiť na pásový opar, bradavice, popáleniny alebo na bodnutie hmyzom. V lekárni a lekárskej praxi dnes nájdete množstvo náplastí na rany, a na popáleniny s obsahom striebra, ktoré odviedli významný kus práce v liečbe a hojení rán.

Sprej do nosa

Nádcha, kašeľ, bolesti v krku... to sú nepríjemné príznaky oslabeného tela, ktoré každoročne neminú väčšinu z nás. Aj pri nich môže byť koloidné striebro skvelým pomocníkom. Pri nádche a prechladnutí aplikujte podľa potreby do nosa pomocou spreja.

Pozitívne ohlasy má koloidné striebro nielen pri bežnej nádche a prechladnutí, ale tiež pri alergickej nádche na jar. Tiež je možné vyplachovať týmto roztokom ústa, keď vás chytí bolesť zubov, alebo sa vám dokonca urobí zápal.

Výplachy

Vaginálne problémy sú jedny z najčastejších príčin návštevy u gynekológa. Vo väčšine prípadov ide o kvasinkovú mykózu a liečba býva zdĺhavá a náročná. Aj v tomto prípade je možné aplikovať koloidné striebro  ako podpornú terapiu (pomocou výplachov) a tým zlikvidovať premnoženie kvasiniek v pošve. Oplach by sa mal vykonávať aj zvonka.

Upozornenie:

Nie je určené pre osoby, ktoré́ sú alergické́ na striebro. Neužívajte vnútorne. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Kozmetický prípravok.

Skladovanie:

Skladujte v tme. Chráňte pred slnečným žiarením. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo magnetických polí. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.

Koloidné striebro

Koloidné striebro je koloidný roztok striebra a vody. Vzniká rozptýlením malých častíc striebra (nanočastíc) vo vode pomocou špeciálnych výrobných prístrojov. Koloidné roztoky majú vysokú vstrebateľnosť.

Veľkosť častíc

Veľkosť častíc striebra sa pohybuje pri koncentráciách 10 – 20 ppm od 3 do 38 nm (nanometrov, čo je 1 miliardtina metra). Pri koncentráciách 25 – 50 ppm je veľkosť častíc v rozmedzí 3 – 72 nm. Práve malá veľkosť častíc striebra sa považuje za podstatu účinku. Čím sú častice striebra menšie, tým sú účinnejšie a tiež stabilnejšie.

Pleťové tonikum

Koloidné striebro je veľmi obľúbené najmä ako pleťové tonikum, ktoré veľmi dobre čistí a regeneruje pleť, zmenšuje rozšírené póry a upokojuje podráždenú pokožku. Je vhodné najmä na mastnú pleť, ale môžu ho užívať všetci bez ohľadu na typ pleti a vek. Odporúča sa ho nanášať priamo na pokožku 2× denne, ideálne ráno a večer.

 

Dodatočné parametre

Kategória: VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.