+421 908 997 898 | info@naturaprodukty.sk | 8:00 - 15:30 hod. (v prac. dňoch) | Čárskeho 1/A, Košice 040 01 | Nájdite nás na mape
Hlavný obrázok BIO Panenský kokosový olej
BIO Panenský kokosový olej BIO Panenský kokosový olej BIO Panenský kokosový olej BIO Panenský kokosový olej

BIO Panenský kokosový olej

Bez lepkuBez mliekaBez cukruVeganBio produktyRAW produktyPaleo proukty

BalenieUšetríteDostupnosťVaša cenaKúpiť
900ml 
na objednávku
9.90 €
5000ml 
skladom
49.00 €

Popis produktu

Náš za studena lisovaný panenský kokosový olej má výraznú kokosovú arómu, jemnú krémovú konzistenciu a lahodnú chuť, preto je vhodný na priamu konzumáciu a tiež na kozmetické účely. Dá sa použiť aj teplej kuchyni ako základ jedál alebo ako prísada, dodá tak jemnú kokosovú arómu vašim jedlám.


Olej je vylisovaný z čerstvých kokosových orechov šetrnou metódou lisovania, kde nedochádza k prehrievaniu vzniknutého oleja. Tento panenský kokosový olej si preto zachová všetky vlastnosti čerstvo vylisovaného oleja ako je obsah vitamínu A, E a C, kyseliny laurovej, kokosovej arómy, chuti a krémovej konzistencie.

Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické a iné mechanické procesy, ktoré by mali vplyv na kvalitu oleja. Náš kokosový olej je NEBIELENÝ, NEPARFÉMOVANÝ, NERAFINOVANÝ.


Upozornenie

Pri teplote 24°C mení konzistenciu na tekutú. Vznikne z neho priehľadná kvapalina. Vlastnosti a účinky oleja sa tým nemenia.

Skladujte na suchom a tmavom mieste.


Doprava nad 50 € zadarmo!
Zásielky do ČIECH za ceny ako na Slovensku :) !

Chutné a zdravé recepty z našich produktov

Cookies z mandľovej múky

Cookies z mandľovej múky

Ak chcete nahradiť klasickú múku oveľa zdravšou variantou, siahnite po mandľovej múke. Nezanechá vám arómu ako ostatné orechové, či iné náhrady a pritom sa dokonale prispôsobí. Áno, je síce pravda, že je to podstatne drahšia voľba, ale osobne si myslím, že zdravie každého z nás je na nezaplatenie.

Čítať ďalej...
Čokoládová pena z troch ingrediencií

Čokoládová pena z troch ingrediencií

Rýchla, zdravá a chutná pochúťka pre deti aj pre dospelých. Vhodná ak máte chuť na niečo svieže a sladké. Stačia vám tri ingrediencie a máte vynikajúci dezert pre seba alebo pre nečakanú návštevu. Najlepšie na tomto dezerte je, že NEOBSAHUJE mlieko, cukor, lepok ani žiadne škroby, či umelé sladidlá.

Čítať ďalej...
Veľkonočný špaldový chlebík

Veľkonočný špaldový chlebík

K sviatočnému veľkonočnému jedlu patrí aj chutný chlebík. Ten si však môžete dopriať aj počas celého roka. Upečte si domáci chlebík zo špaldovej múky. Bude lahodný a pritom zdravý.

Čítať ďalej...

Výdajné miesto pre osobný odber

NATURA PRODUKTY GABRIEL s.r.o.
Dopravná 8
040 13 Košice
Slovenská republika

Telefón: +421 908 997 898
Email: info@naturaprodukty.sk

Nájdite nás na mape

© 2013 - 2021 NATURA PRODUKTY GABRIEL s.r.o. | Všetky práva vyhradené.