Gurmar dia káva 30 vreciek

Kód: 05
Novinka
Neohodnotené
12,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.2.2023

Čistá káva pre diabetikov s aktívnym extraktom rastliny Gurmar, nazývanou aj prírodný zabijak cukru. Bez konzervantov, dochucovadiel a umelých farbív.

Detailné informácie

Podrobný popis

kombinácia kávy Arabika a Robusta
s extraktom rastliny Gurmar
25% obsah gymnemových kyselín

optimalizácia hladiny cukru v krvi
nespôsobuje pálenie záhy ani prekyslenie
bez konzervantov a dochucovadiel
bez umelých farbív a aróm

Zloženie: čierna instantná káva, extrakt z Gymnema sylvestre
Balenie: 30 sáčkov x 3g
Príprava: obsah sáčku (3g) zalejte vodou o teplote 90°C

Zabijak cukru, ktorého priaznivé účinky na správnu hladinu cukru v krvi sú známe už po stáročia

Gymnema sylvestre je rastlina, ktorá pochádza z Indie a je známa pre svoje medicínske účely už viac ako 2000 rokov. V hinduistickom jazyku sa nazýva Gurmar, teda to, čo ničí cukor. Z jej častí sa používajú najmä listy, ktoré sa využívajú na udržanie optimálnej hladiny cukru v krvi. Obsahuje gymnemové kyseliny a gymnema saponíny. Bolo zistené, že gymnémová kyselina znižuje hladinu glukózy v krvi rovnako ako glibenklamid, pričom nemení hladinu cukru v krvi u zdravých jedincov. Ďalšou účinnou látkou je peptid gurmarín, u ktorého bola preukázaná selektívna blokáda chuti na sladké. Podľa toho sa pripisuje Gymneme sylvestris významný hypoglykemický efekt. Užívanie tohto prípravku vedie k zníženiu chuti na sladké a kalorické jedlo.

Pre diabetikov, ktorí aktívne pristupuje k svojmu zdraviu

Gurmar dia káva je káva čistej lahodnej chuti určená pre diabetikov I. aj II. typu, ktorí aktívne a zodpovedne pristupujú k starostlivosti o svoje zdravie a snažia sa o správnu kompenzáciu cukrovky. Gurmar dia káva obsahuje koncentrovaný extrakt indickej rastliny Gurmar (Gymnema sylvestre), ktorému sa ľudovo hovorí aj prírodný zabijak cukru. Táto káva je jemná k žalúdku, nespôsobuje pálenie záhy a pocit nepríjemného prekyslenia. Gurmar dia káva predstavuje chutný spôsob ako optimalizovať hladinu cukru v krvi.

Dodatočné parametre

Kategória: ZDRAVÉ POTRAVINY
Hmotnosť: 0.13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.