Histaminebalance plus - špecifické probiotikum 60caps.

Kód: 005
Neohodnotené
18,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.3.2023

Prípravok HistamineBalance Plus je špeciálne probiotikum, ktoré obsahuje konkrétne prospešné baktérie, ktoré nielenže nemajú vlastnosti produkujúce histamín, ale môžu podporovať rozklad a degradáciu histamínu v tele, t.j. k zdravšej histamínovej rovnováhe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podpora mikrobiómu pri existujúcej histamínovej intolerancii

Jedným z najdôležitejších bodov v strave ľudí citlivých na histamín je kŕmenie črevnej flóry. Dobre vieme, že inak hodnotné a výživné fermentované potraviny pre nich neprichádzajú do úvahy, keďže fermentované potraviny a nápoje spracované mikroorganizmami môžu mať vysoký obsah histamínu, ktorý môže zvýšiť prejavy intolerancie a zhoršiť neduhy.

Čím a ako kŕmime, chránime a regenerujeme náš mikrobióm, ak trpíme histamínovou intoleranciou?

  • Konzumácia vlákniny : zdravým ľuďom sa odporúča skonzumovať 30-40 gramov vlákniny denne, čo hrá ešte väčšiu úlohu u ľudí citlivých na histamín a môžu skonzumovať dvojnásobok odporúčaného množstva, pretože potravinová vláknina zabezpečuje reprodukciu, prežitie a obnovu prospešné kmene v črevnom trakte
  •  Konzumácia probiotík, symbiotík (produkty s obsahom pre- a probiotík). 
  •  Konzumácia zeleniny a ovocia podľa histamínovej diéty (kvôli obsahu prirodzenej vlákniny)

Ľudia citliví na histamín majú vážne problémy, ak chcú podporiť zdravie svojho mikrobiómu probiotickou kúrou

Dobre vieme, že niekedy je naozaj potrebné zvýšiť druhovú diverzitu mikrobiómu, kŕmiť prospešné kmene, keďže faktory, ktoré ich poškodzujú, nás ovplyvňujú takmer denne. Diverzita črevnej flóry vytvorenej v detstve sa môže v starobe vplyvom škodlivých faktorov prostredia znížiť až o 95 %.

Vieme tiež, že zdravý mikrobióm môže priamo pozitívne ovplyvňovať nervový systém, imunitný systém, trávenie a vstrebávanie, hormonálnu rovnováhu či dokonca hladinu cukru v krvi, ako aj inhibovať zápaly, poškodenia spôsobené potravinovou intoleranciou a presakovaním čriev a hypersenzitívne reakcie. jednoducho sa im hovorí alergické prejavy a má veľký vplyv na odbúravanie histamínu v tele a na udržanie histamínovej rovnováhy.

Prečo tvrdíme, že „histaminici“ majú vážne problémy? Na medzinárodnom trhu sa dá povedať, že 90 % výrobcov ponúka probiotiká, ktoré najmä pre svoje vlastnosti produkujúce histamín a tyramín môžu zvýšiť hladinu histamínu v tele a výrazne zhoršiť kvalitu života pacientov. . Lekár ani pacient v mnohých prípadoch nerozpoznajú skutočnú príčinu náhlej nevoľnosti, ktorú môžu spôsobiť aj nedôsledne vybrané probiotiká.
 

Účinná alternatíva: HistamineBalance Plus symbiotický

Prípravok HistamineBalance Plus je produkt, ktorý vypĺňa medzeru na maďarskom trhu s doplnkami stravy, pretože  obsahuje konkrétne prospešné baktérie, ktoré nielenže nemajú vlastnosti produkujúce histamín, ale môžu podporovať rozklad a degradáciu histamínu v tele, t.j. k zdravšej histamínovej rovnováhe.

  • Konzumácia 5  druhov kmeňov v produkte  nevedie k zvýšeniu hladín tyramínu, takže okrem tých, ktorí trpia histamínovou intoleranciou, ho  môžu konzumovať aj tí, ktorí sú citliví na tyramín, tí, ktorí trpia migrénovými bolesťami hlavy,  a tí, ktorí  trpia citlivosťou na D-laktát .
  • Produkt je symbiotický , okrem bifidobaktérií a laktobacilov obsahuje aj jemnú vlákninu glukomanán  
  • Výnimočných 23 miliárd prospešných baktérií na kapsulu
  • Náš produkt bol vyvinutý s použitím kmeňov FloraFit® americkej spoločnosti DuPont   , ktorých názov  označuje patentované, klinicky testované prospešné  kmene   a ich špecialitou je,  že si pri izbovej teplote zachovávajú daný počet zárodkov až 2 roky.
  • Dvojitá ochrana pre efektivitu  , aby baktérie mohli skutočne uplatniť svoj účinok tam, kde je to potrebné: použité kmene majú vlastnosti odolné voči žalúdočným kyselinám, navyše kapsula VEGAN odolná voči žalúdočným kyselinám chráni baktérie aj pred nepriaznivými podmienkami v žalúdku a črevá

Tento produkt obsahuje nasledujúce prospešné kmene bez histamínu: Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum

 
Aktívne zložky CFU v 1 kapsule
Bifidobacterium longum subs. infantis (Bi-26) 6 miliárd
Bifidobacterium longum (Bl-05) 6 miliárd
Lactobacillus rhamnosus (GG) 4 miliardy
Bifidobacterium lactis (Bl-04) 4 miliardy
Bifidobacterium bifidum (Bb-06) 3 miliardy

CFU: množstvo živej jednotky tvoriacej kolónie (baktérie).

Zloženie PsichoBioticum: extrakt z koreňa konjacu (95% glukomanán), obal HPMC celulózovej kapsuly (odolný voči žalúdočnej kyseline), Bifidobacterium longum subs. infantis (Bi-26), Bifidobacterium longum (Bl-05), Lactobacillus rhamnosus (GG), Bifidobacterium lactis (Bl-04), Bifidobacterium bifidum (Bb-06)

Balenie:  60 VEGAN kapsúl  (na celulózovej báze, bez farbív)

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula

Odporúčaná konzumácia: môže sa užívať ráno alebo večer nalačno, zapiť dostatočným množstvom tekutiny alebo s malým množstvom tekutiny počas jedla (neodporúča sa piť veľa tekutín počas jedla, pretože riedenie tráviacich enzýmov zhoršuje kvalitu tráviaci proces)

Skladovanie: ak je to možné, malo by byť v chladničke a chránené pred vlhkosťou, aby sa zachovala životnosť baktérií

Problémovo špecifické probiotikum HistamineBalance Plus nie je liek! Prípravok nie je určený ako náhrada akejkoľvek lekárskej liečby! V prípade choroby sa určite poraďte s odborníkom! Pred konzumáciou produktu sa opýtajte na názor svojho lekára!

Dodatočné parametre

Kategória: VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
Hmotnosť: 0.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.