Probiotický komplex kvapky 150 kvapiek 6ml

Kód: 022
Neohodnotené
10,55 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Prípravok Vitaking Probiotic Complex obsahuje 10 druhov bakteriálnych kmeňov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitaking Probiotic Complex obsahuje 10 druhov “priateľských baktérií”. Baktérie užitočné pre náš organizmus (napr. acidofilus) sa nazývajú probiotiká a v súčasnosti sa potravinovým doplnkom, ktoré tieto baktérie užitočné pre ľudský organizmus nachádzajú, hovoríme probiotiká. Názov pochádza z gréckeho výrazu pro bios (“pre život”).
 
Keď premýšľame o baktériách, zvyčajne si predstavíme baktérie spôsobujúce choroby, aj keď na povrchu nášho tela a v našom tele, aj keď sme zdraví, môžeme nájsť veľa druhov baktérií. Väčšina baktérií je neškodná alebo užitočná a samozrejme existujú aj baktérie, ktoré spôsobujú infekčné ochorenia. Dobré baktérie osídľujú celý tráviaci kanál, ale možno ich nájsť aj vo vagíne, ústach a nosovej dutine. Všetky baktérie žijúce na povrchu našich čriev sa nazývajú črevná flóra.
 
Najbežnejšie probiotické baktérie patria do kmeňov Lactobacillus a Bifidobacterium.
 
Vitaking Probiotické komplexné zložky
Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis ssp lactis, Streptococcus thermophilus, MCT olej.
 
Rovnováha črevnej flóry nie je stála, často môže byť narušená. Dobré črevné baktérie sú mimoriadne zraniteľné. Nevhodnou výživou, chorobou, stresom, užívaním antibiotík či liekov a konzumáciou alkoholu sa môžu poškodiť a tým ich počet v organizme klesá. V takýchto prípadoch je vhodné ich vymeniť.

Zloženie: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis ssp. lactis, olej Streptococcus thermophilus.

Aktívne zložky v 2 kvapkách:

Lactobacillus acidophilus 0.4×109
Lactobacillus casei 0.4×109
Lactobacillus rhamnosus 0.3×109
Bifidobacterium breve 0.2×109
Lactobacillus plantarum 0.2×109
Bifidobacterium bifidum 0.1×109
Bifidobacterium longum 0.1×109
Lactobacillus helveticus 0.1×109
Lactococcus lactis ssp lactis 0.1×109
Streptococcus thermophilus 0.1 × 109

Odporúčané dávkovanie:  2 kvapky denne

Skladovanie: Pri izbovej teplote, mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.