ENERGY Mycopulm 90 kapsúl - astma, zápaly pľúc, bronchitída

Kód: 400054
Neohodnotené
Značka: ENERGY
33,20 € –5 %
Energy Mycopulm|NaturaProdukty.sk
33,20 € –5 % 31,50 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV

PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU KOVU

OVPLYVŇUJE DRÁHU PĽÚC A HRUBÉHO ČREVA

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je Mycosynergy

Zaručene originálny prípravok Energy priamo od výrobcu.

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Základným princípom radu Mycosynergy je mykoterapia, teda využitie liečivých vlastností vybraných druhov húb, a ich pôsobenie s ďalšou významnou zložkou, ktorou je fytoterapia. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok terapeutických húb žiadúcim smerom a podporujú oblasti, ktoré by samotné huby v takýchto vysokých dávkach mohli oslabovať. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Obrovským prínosom je „zasadenie“ nového radu do Regenerácie v Pentagrame®. Každý z piatich nových mykoproduktov zodpovedá príslušnému elementu a druhá časť jeho názvu vždy korešponduje s hlavným orgánom patriacim k danému prvku: Mycopulm sa postará o naše pľúca a hrubé črevo, Mycoren posilňuje obličky, prostatu a močový mechúr, Mycohepar sa stará o našu pečeň a žlčník, Mycocard podporuje srdce a krv a napokon Mycopan, ktorý rozmaznáva pankreas a žalúdok.

Základný Pentagram koncentrátov je širokospektrálny, zameraný predovšetkým na funkčné poruchy a nasmerovaný na orgánové sústavy. Produkty Mycosynergy sa naproti tomu zameriavajú na hlavné orgány a ťažkosti, ktoré sa odrážajú v hmote a tkanivách týchto orgánov. Vzájomná kombinácia spája cestu „zhora“ (ovplyvnenie funkcie) s pôsobením „zdola“ (riešenie ťažkostí, ktorých pôvod sa nachádza v hmote).

GARANCIA TOP KVALITY

Mimoriadne účinky si vyžadujú aj mimoriadny prístup k zaisteniu a zachovaniu vysokej kvality a čistoty našich prípravkov. Starostlivo vyberáme lokality, zaujímame sa o celý cyklus zberu a skladovania a v nezávislých laboratóriách pozorne kontrolujeme prípadné mikrobiologické a chemické záťaže.

Pôsobenie podľa TČM

Účinok pôsobenia húb vychádza zo stredu Zeme a vďaka tomu ho môžeme nazvať „všade prenikajúcim“. Huby vo všeobecnosti pôsobia v dráhach perikardu, troch ohnísk a sleziny. Kombinácia v Mycopulme ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc a hrubého čreva.

ENERGETICKÁ CHARAKTERISTIKA

Huby kozmologicky patria k stredu, k harmonickej Zemi. Vstrebávajú do seba negatívne energie XIE QI – vonkajšiu (6 rozvracačov LIU YIN) a vnútornú (7 emócií QI QING), a tým výrazne urýchľujú celkové vyrovnanie organizmu. Vďaka zloženiu zmesi pôsobia najmä na XIE QI Kovu – suchosť, zármutok, žiaľ, neutíchajúci plač.

Mycopulm – použitie

Mycopulm je priradený k prvku Kov. Hlavnými orgánmi, ktoré tento element ovplyvňujú, sú pľúca a hrubé črevo. Mycopulm posilňuje celý organizmus, najmä pľúca, podporuje návrat pľúcneho tkaniva do normálneho stavu pri rôznych typoch pľúcnych ochorení. Podobne ovplyvňuje aj párový orgán pľúc – hrubé črevo. Dá sa využiť ako doplnok pri liečbe onkologických chorôb, ale aj na regeneráciu po prekonaných akútnych zápaloch a pri ďalších črevných ťažkostiach. Vzhľadom na pôsobenie Mycopulmu v oblasti prvku Kov, ktorý tvorí pomyselný obranný štít organizmu pred napadnutím rôznymi patogénnymi vplyvmi, je jeho účinok zjavný aj na koži.

 

* aktivovanie imunitného systému

* alergická astma

* chronické bronchitídy

* chronická obštrukčná choroba pľúc

* zápaly pľúc akéhokoľvek pôvodu

* podpora všetkých fáz dychového cyklu

* únava spojená s ťažkosťami pri alergií a pľúcnych chorobách

* regenerácia po prekonaných akútnych zápaloch (ulcerózna kolitída)

* chronická zápcha

* podpora pri liečbe nádorov pľúc a hrubého čreva

* doplnok k chemo a rádioterapii

* chronické ekzémy

Zloženie

Huby

Uchovec bazový (Judášovo ucho): tradičná liečivá a konzumná huba v ázijskej kuchyni. Užíva sa na kašeľ z oslabenia pľúc, krvácanie z dýchacích ciest, následky poranenia hrudníka, zápchu, hemoroidy. Podľa TČM doplní QI a podporí pravý jin, predstavuje základ Mycopulmu.

Trúdnik klobúčkatý: táto huba sa tradične podáva na podporu sily organizmu pri vážnych ochoreniach. Užíva sa pri nádorových ochoreniach, okrem iného aj pľúc. Pomáha pri stagnácii hlienov a vlhkosti a podporuje ich odstraňovanie z dýchacích, ale aj močových ciest (Kov je matkou Vody). Podľa TČM odvádza prebytočnú vodu a odstraňuje vlhkosť.

Plamienka zimná: posilňuje imunitu, znižuje zvýšený krvný tlak, znižuje cholesterol a podporuje funkciu tráviacich orgánov, znižuje sklon k alergiám. Môže zabraňovať vzniku metastáz.

Byliny

Pazvonček čínsky (Dang Shen): bylina, ktorá má silný tonizujúci efekt, posilňuje energiu QI pľúc, podporuje imunitu, zvlhčuje pľúca – podporuje tvorbu zdravého pľúcneho sekrétu.

Pýr plazivý: posilňuje organizmus, podporuje detoxikačné procesy v tele. Tam, kde je stagnácia, spriechodní ju.

Mycopulm – odporúčané užívanie

1 kapsula 3x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

PRODUKT JE VHODNÝ

Mycopulm nájde uplatnenie u ľudí s pľúcnymi a črevnými ťažkosťami, s prejavmi poškodenia tkaniva. Významne aktivuje imunitný systém, ktorý je dôležitý pri liečení závažných chorôb. Opatrnosť a odborná rada skúseného terapeuta je nevyhnutná vždy pri autoimunitných ochoreniach.

Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Dodatočné parametre

Kategória: VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.