Planet Ayurveda STRESS SUPPORT 60 kapsúl - prírodná podpora pri strese a nervozite.

Kód: 600044
Neohodnotené
19,60 € 16,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Zmes extraktov z účinných ayurvédskych bylín na upokojenie a dodanie energie.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt obsahuje

  • 200 mg štandardizovaného extraktu v pomere 10:1 z Ashwagandhy (z koreňa rastliny Withania somnifera Dunal, čelaď Solanaceae, známej ako indický ženšen - Ashwagandha),
  • 200 mg štandardizovaného extraktu v pomere 6:1 z Valeriány (podzemku rastliny valeriana wallichi - Tagar),
  • 100 mg štandardizovaného extraktu v pomere 8:1 z Brahmi (listov rastliny bacopa monnieri - Brahmi).

Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: Prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt.

Balenie STRESS SUPPORT:

60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1 -2 kapsuly 1-2 x denne

Odporúčanie: Odporúčame STRESS SUPPORT kombinovať s kapsulami Gotu kola pre podporu nervovej sústavy a prekrvenia mozgu.

Ashwagandhy (Withania somnifera):

  • Ashwagandha je v rámci ajurvédy najlepším prírodným nervovým tonikom. Upokojuje celý nervový systém. Napomáha pri liečbe ochorení nervového systému. Uvoľňuje stres a napomáha normálnemu fungovaniu nervového systému. Znižuje nervozitu, upokojuje myseľ a navodzuje spokojnosť mysle.
  • Často sa podáva pacientom, ktorí trpia závratmi, bezvedomím, depresiami. Potláča mentálnu a fyzickú slabosť. Zvyšuje výkonnosť svalov a odolnosť. Posilňuje telo a obmedzuje únavu spôsobenú nahromadením negatívnych energií v tele. Funguje ako „rasayan“, t.j. substancia, ktorá pomáha pri predčasnom starnutía osviežuje celé telo.

Brahmi (Bacopa monnieri):

  • Pravidelné užívanie Brahmi so sebou prináša schopnosť lepšie zvládať stres a umožňuje potrebné upokojenie tkanív mozgu a nervového systému. Okrem jasnejšieho myslenia Brahmi navodzuje pocit pokoja a spokojnosti. Má unikátnu schopnosť poskytnúť novú energiu a mentálnu silu.
  • Brahmi má vynikajúce uplatnenie u ľudí s vysokou dávkou stresu, u ktorých je kľúčové jasné myslenie pod tlakom, pomáha znížiť nespokojnosť a redukovať rozptyľovanie zapríčinené nervozitou, vďaka čomu umožňuje dosiahnuť koncentráciu potrebnú na vykonanie fyzickej či psychickej práce pod stresom.

Valeriána (Valeriana wallichi):

  • Valeriána je známa a populárna bylinka aj u nás. Najviac sa cení jej účinok na nervovú sústavu, ktorú upokojuje. Napomáha vyrovnať sa so stresom a úzkosťou a pomáha v boji s depresiou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.