WU WEI XIAO DU WAN -011- PÄTORO UHASENÍ SOPKY 200guličiek - kožné a podkožné zápaly rôzneho pôvodu

Kód: W500053
Neohodnotené
10,20 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

Kožné a podkožné zápaly rôzneho pôvodu, napríklad akné. Sklon k hnisaniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné zameranie:
- kožné zápaly s hnisaním
- akné
- zápal kože pri vlasových korienkoch (seboroická dermatitída)

Zmes pre hnisavé vyrážky či plesňové ochorenie – lupiny, červené kruhy na koži, najmä na hranici vlasovej časti či iných ochlpatených častiach tela. Tento stav je vyvolaný hromadením nadmernej horúčosti v organizme, ktoré vzniká z jedla, emočných poryvov a vrodenej predispozície. Postihuje často mladých ľudí, u ktorých sa typicky objavujú zápalové kožné prejavy (akné). Akné, kožné problémy alebo zápaly kože sú tým, čo sa v tradičnej čínskej medicíne nazývalo prítomnosťou „horúceho jedu". Zmes je preto zameraná práve na uvoľnenie zmieňovaných toxínov a odvedenie zápalu z kože a podkožia.

Z celostného pohľadu čínskej medicíny je akné a ďalšie zápalové kožné ochorenia postihnutím organizmu ako celku. Preto i vlastná liečba musí byť zameraná nielen na vonkajšie prejavy, ale hlavne na stav organizmu vo vnútri tela. Byliny, obsiahnuté v zmesi, prečisťujú krv – nositeľa toxických látok, ukladajúcich sa v koži a v podkoží a podporujúce zápalové procesy.

Bolo potvrdené množstvo protizápalových účinkov bylín v zmesi, najmä proti bakteriálnemu zápalu a hnisaniu. Okrem antimikrobiálnemu pôsobeniu zmes reguluje imunitu, ktorú pomáha účinnejšie začleniť do boja s infekciou. Zapodieva sa taktiež prekrvením postihnutej oblasti – prítokom čerstvej krvi a odtokom škodlivín žilnej krvi. Má aj všeobecne upokojujúci efekt, čo sa oceňuje pri rozsiahlejších infekciách, spojených s agitovanosťou.

Pri výraznejších zápaloch s hnisaním kombinovať s produktom 012 - TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA. Dávka sa určuje podľa charakteru - od polovičnej po plnú dávku. Pri seboroických dermatitídach sa podáva spolu so zmesou 014 - HORCOVÝ ELIXÍR, v prípade mastných či mokvavých ložiskách.

Zloženie

2,78g - PU GONG YING - Púpava mongolská, vňať (Herba taraxaci)
1,87g - JIN YIN HUA - Zemolez japonský, kvet (Flos lonicerae)
1,39g - LIAN QIAO (QING) - Zlatovka previsnutá, plod (Fructus forsythiae)
0,94g - ZI HUA DI DING - Fialka var. yedonensis, vňať (Herba violae)
0,94g - YE JU HUA - Chryzantéma indická, kvet (Flos chrysanthemi indici)

Dávkovanie

3x denne 4 guľôčky po dobu 4 – 6 týždňov spolu so zmesou 012 - TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA tiež v dávke 3x denne 4 guľôčky. Pri chronických stavoch sa odporúča podávať minimálne po dobu troch týždňov.


Neprekračujte doporučené denné dávkovanie.
Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy.
Skladujte v suchu pri teplote do 25°C.

200 guľôčok/ 33g

TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Dodatočné parametre

Kategória: VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.