JIA WEI XIAO YAO WAN -062- UPOKOJENIE ZČERENEJ HLADINY 200guličiek - podráždenosť, sklon k zlosteniu sa

Kód: W500025
Neohodnotené
10,20 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Podráždenosť, sklon k zlosteniu sa, pocity horkosti, kožné zápaly u žien. Zhoršovanie problémov pred menštruáciou, jarná detoxikácia

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné zameranie:
- pocit vnútornej horkosti či vyprahlosti
- výraznejšia podráždenosť s tendenciou k ľahkému emočnému vzplanutiu
- sklon k nespavosti a myšlienkovému nepokoju
- iné prejavy "horkosti" v organizme
- pálení záhy, sklon ku gynekologickým zápalom, problémová pleť, prevažne pred menštruáciou

Zmes je modifikáciou predchádzajúceho produktu a okrem bylín na uvoľnenie napätia a podráždenosti naviac obsahuje skupinu bylín na zvládnutie horúčosti, pochádzajúcej zo spomínaného „tlakového hrnca". Opäť jav, ktorý každý niekedy zažil na vlastnej koži či v blízkom okolí. No na rozdiel od zmesi 061, v tomto prípade rozdeľujeme obsiahnuté byliny do štyroch skupín. Prvé tri sú opäť zhodné – posilnenie jangovej energie, výživa jinu a uvoľnenie energetického obehu. Novú štvrtú skupinu predstavujú byliny „prečisťujúce horúčosť" a to na úrovni telesnej – zápal, pocit prehriatia a vyprahnutosti, energetickej – opakované emocionálne výbuchy či na úrovni psychickej – sklon k nespavosti, myšlienkový nepokoj.

Zmes je jedným z najčastejšie užívaných produktov čínskej medicíny na svete.

Pre UPOKOJENIE ZČERENEJ HLADINY platí i tu všetko, čo bolo napísané pri zmesi 061-VOLNOSŤ SLOBODNÉHO PÚTNIKA. Vďaka dvom bylinám, ktoré tu boli pridané naviac, má však tato zmes lepšiu pôsobnosť na pleť (akné pred menštruáciou), je o niečo viac protizápalová a upokojujúca. Pretože viac "chladí", podáva sa vtedy, keď nie sú prítomné poruchy termoregulácie (výrazne studené končatiny, zmrznutosť, neznášanlivosť chladu). Pokiaľ tieto prejavy sú, užívame radšej zmes 061-VOLNOSŤ SLOBODNÉHO PÚTNIKA. Štvrtá skupina bylín, známa svojím "osviežujúcim" a protizápalovým pôsobením je tvorená dvojicou bylín (gardénia, pivoňka polokrovitá).

Tu tak isto platí kombinácia uvedené pri zmesi 061- VOLNOSŤ SLOBODNÉHO PÚTNIKA s malými odchýlkami. Pri bolestivej menštruácii je možné kombinovať s niektorou s týchto zmesí: 051- UVOĽNENIE KARMÍNOVEJ RIEKY, 052- ÚNIK Z OBRUČÍ či 045- PILULKA VÝBUCHU SMIECHU. Pri opuchoch objavujúcich sa pred menštruáciou podávať spolu so zmesou 106- PILULKA PIATICH ŠUPIEK. Pri nespavosti užívať spolu s niektorým z produktov 121- ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSARA, 122- OBETA MOCNÉMU VLÁDCOVI, 123- PERLEŤ MESAČNEJ ROSY či 127- KREHKOSŤ SAKUROVÉHO KVETU. Pri veľkých výkyvoch nálad hraničiacich s hystériou sa podáva spolu so zmesou 124- TREPOTANIE ZÁSTAV VO VETRE. Pri súčasných klimakterických problémoch sa užíva s produktmi 185- SVIEŽOSŤ Z PODVEČERNEJ PAGODY, 058- SEDEM DÔVERNÍKOV apod. Pri veľkej únave je možné kombinovať napríklad so zmesou 152- TYGRÍ PRAMEŇ. Pri pálení záhy alebo žalúdku sa podáva spolu so zmesou 015- OBNOVA SPÁLENEJ KRAJINY. Pri gynekologických zápaloch s pálením a svrbením slizníc sa kombinuje so zmesou 057- PREHRADENIE TOKU ŽLTEJ RIEKY. Pri migrénach sa výhodne kombinuje s produkty 014- HORCOVÝ ELIXÍR alebo 112- STRHNUTIE SA JARNÉHO VÍCHRA, pri ostrých bodavých bolestiach potom skôr so zmesou 041- CESTIČKY PALÁCOVÉHO PARKU. Kombinácia s produktom 014- HORCOVÝ ELIXÍR prospieva i pri silnom nervovom podráždení. Pre mužov je ekvivalentom napríklad zmes 063- UKĽUDNENIE ZNESVÁRENÝCH alebo 064- UTÍŠENIE VETERNEJ BÚRKY, ktoré obsahujú väčší pomer jangových bylín a viac sa preto hodia pre mužský organizmus.

Zloženie

1,32g - ZHI ZI (SHENG) - Gardénia vznešená, plod (Fructus gardeniae)
1,32g - MU DAN PI - Pivonka polodrevitá, kôra koreňa (Cortex moutan radicis)
0,87g - BAI SHAO (SHENG) - Pivónia biela, biely koreň (Radix paeoniae alba)
0,87g - BAI ZHU (CHAO) - Atraktylis veľkoúborový, podzemok (Rhizoma atractylodis macrocephalae)
0,87g - FU LING - Pornatka kokosová, dreň (Sclerotium poriae)
0,87g - DANG GUI - Angelika čínska, koreň (Radix angelicae sinensis)
0,87g - CHAI HU (CU) - Prerastlík čínsky, koreň (Radix bupleuri)
0,72g - GAN CAO (ZHI) - Sladkovka hladkoplodá, koreň (Radix glycyrrhizae)
0,18g - BO HE - Mäta roľná, vňať (Herba menthae)

Dávkovanie

3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pozorovať po týždni užívania. Pri trvalej stresovej záťaži je vhodné dlhodobé podávanie. Pri predmenštruačnom syndróme sa podáva 5 dní pred začiatkom menštruácie. Pri kombinácii s inými produktmi sa podáva z každého druhu 3x denne 4 – 8 guľôčok, dávka sa môže ľubovoľne znižovať či zvyšovať podľa stavu.


Neprekračujte doporučené denné dávkovanie.
Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy.
Skladujte v suchu pri teplote do 25°C.

200 guľôčok/ 33g

TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Dodatočné parametre

Kategória: VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.