ZUO JIN WAN -015- OBNOVA SPÁLENEJ KRAJINY 200guličiek - pálenie záhy, bolesti žalúdka, grganie

Kód: W500069
Neohodnotené
10,20 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Pálenie záhy, bolesti žalúdka, grganie. Afty v ústach

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné zameranie:
- pálenie záhy
- pálenie žalúdky
- bolesti a pálenie v krku, na ktorý nezaberie bežná liečba
- krvácanie ďasien
- afty v ústach
- zápach z úst

Jednoduchý a účinný predpis skladajúci sa iba z dvoch bylín má širokú škálu uplatnenia na stavy spojené s ústami, hrdlom a žalúdkom. Spoločným menovateľom je zápal v tejto oblasti. Dráha žalúdka prebieha od nohy cez brucho, žalúdok, dvanástnik a hrdlo do úst a na ďasná. Všetky popísané príznaky zodpovedajú tomuto priebehu a rovnako zodpovedajú prebytku tepla v dráhe. Tradičná čínska medicína považovala vyššie uvedené ťažkosti za dôsledok tzv. „ohňa žalúdku", čím sa myslelo nahromadenie horúčosti v oblasti žalúdka a sleziny, ktoré má za následok narušenie zostupného pohybu obsahu žalúdka. To sa prejavuje pálením záhy, bolesťou v žalúdku a v hornej časti brucha, zvracaním, grganím a pod.

Jedná sa o jednoduchú zmes užívanú pri pálení či bolestivosti pod rebrami a v hornej časti brucha, čo môže byť ďalej sprevádzané grganím, zvracaním, pálením záhy a nadmernou potrebou jedla až žravosťou. V ústach býva pocit horúčosti a sucha.

Veľmi známa kombinácia dvoch bylín, ktoré sa navzájom podporujú vo svojom účinku - jedna upravuje peristaltiku, pohyb svaloviny tráviacej trubice smerom zhora dole, zatiaľ čo druhá bylina, ako je popísané aj v zmesi 012 - TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA, je protizápalová a pôsobí tiež proti hyperaktivite - nadmernému vylučovaniu žalúdočných štiav alebo zápalu. Hernia pažeráku, žalúdočné vredy, gastritída, zápaly nosohltanu, krku, paradentóza, zápaly ďasien, afty v ústach.

Pri nevýraznom pálení záhy, ale typicky zhoršenom stresom, radšej 062 - UPOKOJENIE ZČERENEJ HLADINY, alebo obe zmesi kombinujeme. U mužov skôr s produktom 063 - UPOKOJENIE ZNESVÁRENÝCH. Pri aftách podávame zmes 015 - OBNOVA SPÁLENEJ ZEME vtedy, keď sú afty skôr na slizniciach dutiny ústnej 016 - MAJSTROVSKÉ ODVEDENIE ČERVENÉHO skôr pri aftách na jazyku. Pri oboch lokalizáciách podávame preparáty súčasne. Pri aftách sa aplikácia kombinuje s lokálne pôsobiacim sprejom 450 - POHLADENIE RANNEJ ROSY.

Zloženie

3,16g - HUANG LIAN (JIU) - Niťolist čínsky, podzemok (Rhizoma coptidis)
0,80g - WU ZHU YU - Evodia var. rutaecarpa, plod (Fructus evodiae)

Dávkovanie

3x denne 8 guľôčok do skončenia príznakov, potom postupne znižovať podľa odpovede organizmu.


Neprekračujte doporučené denné dávkovanie.
Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy.
Skladujte v suchu pri teplote do 25°C.

200 guľôčok/ 33g

TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Dodatočné parametre

Kategória: VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.